Rezervace

Pro rezervaci hry si vyberte zeleně označený volný termín. Následně vyplňte rezervační formulář, ve kterém najdete i odkaz na pravidla hry. Prosím, seznamte se s nimi.

Chcete hrát ještě dnes nebo dříve než za 12 hodin, ale nevíte, jestli je to možné? Volejte: 728 069 246

ÚNIKOVÁ HRA TAJEMSTVÍ GUSTAVA HERRMANNA

ČAS: 60 minut

CENA PRO SKUPINU 3–5 OSOB: 1000 Kč/hra
SPECIÁLNÍ CENA PRO DVOJICE*: 800 Kč/hra
CENA PRO SKUPINU 6 OSOB**: 1300 Kč/hra


* V případě, že si chcete zahrát hru ve dvou lidech, připište do poznámkového pole kód „dvojice“. Jedná se pouze o informativní položku, počet hráčů můžete změnit.
** V případě, že chcete hrát v šesti lidech, připište do poznámkového pole kód „šestka“. Jedná se pouze o informativní položku, počet hráčů můžete změnit. Každopádně tato úniková hra je standardně určena pro skupiny 2–5 hráčů. V ideálním případě doporučujeme čtveřici hráčů. Více než v šesti lidech již do místnosti nevpouštíme. Děkujeme za pochopení.

Po odeslání formuláře by vám měl obratem přijít e-mail s potvrzením vaší rezervace. V případě, že potvrzovací e-mail do hodiny neobdržíte, kontaktujte nás telefonicky, abychom předešli případným problémům s rezervací.

Únikové hry jsou především zábavou pro dospělé, nejsou koncipovány primárně pro malé děti, proto hru doporučujeme dětem starším 11 let v doprovodu rodičů nebo osob starších 18 let. Malé děti by mohla hra zklamat vysokou obtížností, neboť je zde zapotřebí logického myšlení, které dokáže mnohdy potrápit i dospělého. Nicméně rodinám se staršími dětmi můžeme hru vřele doporučit.


Rezervaci je možné zrušit nejpozději 12 hodin před samotným začátkem hry, a to buď telefonicky, popř. e-mailem. Pokud tak neučiníte, vystavujete se riziku, že se do budoucna ocitnete na černé listině.

Hru je možné zpravidla rezervovat 12 hodin dopředu (v pátek, sobotu a neděli i méně hodin).